• en
  • fa
به وبسایت شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک خوش آمدید

۱۵
آبان

۰

برگزاری جلسه‌ی شورای دبیران نشریه‌ی‌ صنعت لاستیک ایران (IRM) برای پاسداشت شادروان مهندس فریبرز عیوض ملایری

برگزاری جلسه‌ی شورای دبیران نشریه‌ی‌ صنعت لاستیک (IRM)
برای پاسداشت شادروان مهندس فریبرز عیوض ملایری
‌یک‌شنبه ۱۴ آبان سال جاری برای بزرگداشت یک عمر فعالیت انتشاراتی شادروان مهندس فریبرز عیوض ملایری- جانشین سردبیر و ویراستار نشریه‌ی صنعت لاستیک، که در ۲۷ مهر سال جاری دار فانی را وداع گفت، جلسه‌ای در دفتر مدیریت شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک برگزار شد. در این جسله که بسیاری از اعضای شورای سیاست‌گذاری و شورای دبیران نشریه و بعضی مدیران برجسته‌ی صنعت لاستیک شرکت داشتند، ابتدا نماهنگی از عکس‌های آقای مهندس ملایری شامل عکس‌های دوره‌ی کاری ایشان پخش شد و سپس هر یک از حاضران در جلسه خاطره‌ی خود از ایشان را تعریف کرد.
در ادامه با تأکید همه‌ی شرکت‌کنندگان در جلسه بر این‌که پیدا کردن جانشین برای آقای مهندس ملایری- که بیش از ۲۰ سال، با جان‌و‌دل و فراتر از وظیفه، سردبیری و ویراستاری نشریه را انجام می‌داد- بسیار سخت است، مقرر شد فرایند پذیرش مقاله تغییر کرده و این مهم به‌عهده‌ی داور مقاله‌ها گذاشته شود.
آقای دکتر تقوایی- مدیر عامل شرکت مهندسی، نیز پیشنهاد کردند ویژه‌نامه‌ای از فعالیت‌های کاری آقای مهندس ملایری چاپ شود که مورد تأیید حاضران قرار گرفت . مقرر شد ویژه‌نامه همراه با نشریه‌ی پاییز چاپ و توزیع شود.
هم‌چنین مقرر شد برای گرامی‌داشت بزرگان صنعت لاستیک، کتابی درزمینه‌ی معرفی خبرگان و نام‌آوران صنعت لاستیک تدوین و چاپ شود.

بدون نظر

پاسخ